Сам собі адмін Вівторок, 16.04.2024, 17:22
Доброго дня Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вирішення проблем » Термінальний доступ » Вибиває з терімналу коли хочу роздрукувати (Термінал - віддалений доступ)
Вибиває з терімналу коли хочу роздрукувати
denis122Дата: Четвер, 26.08.2010, 10:35 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Була ось така проблемка: викидало з терміналу коли хотів роздрукувати. Ми працюємо в 1-с через термінал, і не просто не було можливості видрукувати, а закривався термінал.

Вирішення проблеми було банальним.
У зв'язку з тим, що принтер був поставлений на один комп'ютер, а всі решта просто підключалися до нього, як зазвичай це і роблять. То потрібно було просто включити цей комп'ютер до якого був підключений принтер.

 
valik87878Дата: Понеділок, 06.03.2017, 23:21 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Совсем не обязательно каждый раз покупать украшение с прозрачными камнями. Тезис о том, что только они могут подходить под любые наряды и всегда изящны, не более чем миф! Современная мода настолько непредсказуема, что вы вполне можете сочетать совершенно несочетаемые вещи и будете на вершине стиля! Интернет-магазин MOYO предлагает большой выбор колец с яркими камнями: радужными опалами, красными рубинами и гранатами, зелеными изумрудами, синими сапфирами и топазами, перламутровым жемчугом, разного оттенка кварцами и бриллиантами и др. Пусть кольцо нравится именно вам! Оно может быть очень простым, так и очень крупным, с мудреными завитушками. Не стесняйтесь! А если какой-то умник спросит, подо что вы надели такое яркое кольцо, ответьте – «Под настроение!». Мы отправим ваш заказ в любой город Украины почтой или транспортными компаниями, по Киеву работает курьерская доставка и даже мгновенная – товар привезут в течение полутора часов после оформления.
https://www.moyo.ua/chasi_i_ukrasheniya/yuvelirnyi-izdelia/kolca/


Повідомлення відредагував valik87878 - Понеділок, 06.03.2017, 23:22
 
Форум » Вирішення проблем » Термінальний доступ » Вибиває з терімналу коли хочу роздрукувати (Термінал - віддалений доступ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright 100saitov © 2024