Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 19:33
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Реєстрація ел. гаманця [5]
Про ел. гроші статті [1]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Електронні гроші » Про ел. гроші статті

Електронні гроші. Електронний гаманець. Завести електронні гроші
Електронні гроші. Електронний гаманець

      Дуже не люблю води в статтях, тому одразу перейдемо до суті справи.
Питання які можуть бути пов’язані з електронними грошима, електронними гаманцями, розрахунками через інтернет, покупками через інтернет, тощо.
Коли ви прочитаєте цю статтю, обов'язково ознайомтеся з іншими. Вони детально і поетапно розповідають як зареєструватися в веб мані, як користуватися, і навіть зможете отримати бонус. Але все по порядку:

1.    Що таке електронні гроші
.
2.    Як завести електронні гроші; як завести електронний гаманець
.
3.    Як зареєструватися в WebMoney Transfer
.
4.    Як проводити електронні платежі
.
5.    І в загалі – все про електронні гроші: недоліки електронних грошей, переваги електронних грошей

Трошки теорії. 

Електронні гроші мають такий ступінь захисту, що їх неможливо підроблювати навіть теоретично. Щоб завести гаманець, ви не зобов'язані давати про себе комусь свої відомості. Власники електронних грошей можуть давати або отримувати кредити. Свій гаманець ви миттєво поповнюєте за допомогою карт, чи наприклад WebMoney або «Яндекс.Денег», або перераховуєте гроші з свого рахунку з банку чи через банк. На руки готівка до вас поступає через банкомат або через банк.

Проблеми пов’язані з електронними грошима. У вашому уявленні комп'ютерні гаманці і всяка там екзотика у вигляді цифрових грошей і це не для вас, тому готівка, яка лежить у вашому гаманці вас влаштовуєш більше. Але гроші теж коштують грошей. Гроші є таким самим товаром, як і кефір.

А навіщо вони потрібні? справа в особистому розумінні такої важливої категорії як гроші. С.Чилін на одному з форумів з приводу електронних грошей висловився так: «ваше твердження про те, що електронно-цифрові гроші потрібні тільки тінейджерам для оплати своїх розваг, говорить про ваше поверхневе уявлення з приводу такого предмету як «гроші» взагалі. Ймовірно ви уявляєте собі, що гроші - це те, що видають в день получки, і те, що віддають в касі магазину за ковбасу. На жаль, голубчик! Мені вже 50 років і я смію зауважити: гроші - це найважливіший інструмент управління своїм життям, а електронні гроші - в найближчому майбутньому один з найважливіших вузлів всього механізму. Або ви сьогодні вчитеся, освоюєте, а завтра володієте цим механізмом, або ви швидко і безнадійно втрачаєте всі важелі управління і упускаєте всі можливості направити роботу з грошима собі на благо. З сучасними темпами розвитку через п'ять років в цьому питанні ви виглядатимете як неандерталець, якому до рук потрапив телевізор».

Категорія: Про ел. гроші статті | Додав: denis122 (27.05.2010)
Переглядів: 3057 | Теги: гроші., завести, гроші, електронні, Електронний, гаманець. | Рейтинг: 1.3/3
Copyright 100saitov © 2018