Сам собі адмін Середа, 17.10.2018, 14:47
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Уроки фотошоп [5]
Зібрані уроки по фотошопу з інших сайтів
Опис фотошопу [4]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1108

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Фотошоп » Уроки фотошоп

Фотошоп. Малюємо у фотошоп. Урок №1
Один з основних моментів при роботі з Adobe Photoshop - це шари (Layers). Як і в житті, шар у Ps представляє собою пласт або прошарок, яка є частиною чогось цілого. Є три способи створення шару в Ps. Перший - за допомогою головного меню. Послідовність дій така: головне меню - вкладка «Шари» (Layer) - «Новий» (New) - «Шар» (Layer).Другий - комбінація клавіш Shift + Ctrl + N. Ще один варіант - натиснути на маленьку стрілочку в правому верхньому куті вікна роботи з шарами. З'явиться список команд, в якому потрібно вибрати «Новий шар» (New Layer). Якщо вікно роботи з шарами у вас не відображено, викликати його можна клавішею F7. Натиснувши в цьому вікні двічі по назву шару, ви зможете перейменувати шар.

Відразу після створення новий шар не містить ніяких зображень, тому ніяк не проявиться в документі, з яким ви працюєте. Шари можна дублювати, копіювати, виділяти і видаляти. На цих простих операціях ми не будемо зупинятися, а перейдемо до накладання шарів.

Накладення або змішування шарів (blending modes) дає можливість створювати досить цікаві ефекти. При встановленні режиму накладення активний шар починає взаємодіяти з нижчестоячих шаром. Щоб у пошуках кращого варіанту не проганяти шар по всіх режимів, корисно хоч трохи розбиратися в них і мати уявлення, що кожен з них дає
На зображенні показано, де встановлюється режим накладення. Синім кольором виділено назва активного шару.

Першим у списку йде звичайний режим (Normal). Це стан шару за замовчуванням, взаємодії між активним і нижчестоящим шаром немає.

Режим загасання (Dissolve) дозволяє надати ефект шуму або пористості за рахунок видалення деяких пікселів активного шару. Видалення цих пікселів відбувається у випадковому порядку.

Режим затемнення або заміни темним (Darken) використовується для накладення одного шару на інший, при цьому на нижньому шарі виявляються тільки темні відтінки активного шару.


http://download-photoshop.ru
Категорія: Уроки фотошоп | Додав: denis122 (14.04.2010)
Переглядів: 1885 | Теги: прошарок., фотошоп, Уроки, Layer, Adobe Photoshop, шари, пласт | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2018