Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 19:22
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Уроки фотошоп [5]
Зібрані уроки по фотошопу з інших сайтів
Опис фотошопу [4]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Фотошоп » Уроки фотошоп

Фотошоп. Малюємо у фотошоп. Урок №4
-    При роботі з Adobe Photoshop (Ps) досить часто виникає ситуація, коли для малювання в обмеженій області, вибіркового застосування фільтра або інших цілей потрібно виділити частину зображення. Для цього в Ps передбачено кілька інструментів виділення, з якими ви напевно вже знайомі. Кнопки для виклику цих інструментів розташовані у верхній частині панелі інструментів. Одні інструменти призначена для виділення об'єктів заданої форми (прямокутник, еліпс, вертикальна або горизонтальна лінія), інші дозволяють працювати з об'єктами довільної форми.

Для настроювання інструментів виділення існує спеціальна панель:Ви можете вибрати дії, які вам потрібно виконати: створення нової області, додавання, віднімання, перетин з виділеною областю. Є можливість зробити кордону виділення нечіткими: для цього в полі «Розтушовування» (Feather) потрібно поставити відмінне від 0 число. Встановивши режим «Згладжування» (Anti-aliased), ви зможете прибрати «зазублини» при роботі інструментом виділення «Овальна область».

У списку стилів (Style) можна вибрати режим, в якому відбуватиметься побудова виділення. При виборі звичайного стилю (Normal) виділення буде повністю контролюватися рухом миші. Щоб у процесі побудови підтримувати встановлене співвідношення розмірів виділення, потрібно вибрати стиль «Задані пропорції» (Constrained Aspect Ratio). Значення вказуються в полях «Ширина» (Width) і «Висота» (Height). При виборі режиму «Задані розміри» виділена область буде мати розміри, вказані в пікселях в полях «Ширина» та «Висота». Стилі можна вибирати тільки при роботі з інструментами «Прямокутна область» і «Овальна область». Натискання кнопки «Уточнити край» виводить на екран вікно, в якому можна коректувати параметри краю виділеної області:Щоб створювати виділення довільної форми, використовують такі інструменти, як «ласо» (Lasso), «Багатокутні ласо» (Polygonal Lasso) і «Магнітне ласо» (Magnetic Lasso). Найцікавішими можливостями володіє «Магнітне ласо». Цей інструмент дає можливість швидко виділити об'єкт з чіткими контурами. Для початку роботи клацніть мишею на кордоні об'єкта і ведіть курсором вздовж неї. Для замикання контуру при досягненні початкової точки клацніть мишею ще раз.

У процесі побудови виділення можна тимчасово перейти в режим багатокутної ласо - для цього використовуйте клавішу Alt. Щоб негайно замкнути виділення, клацніть мишею, утримуючи клавішу Ctrl. У цього інструменту досить складна система настроювань. Крім дій з виділеною областю, розтушовування, і згладжування можна настроювати і інші параметри, наприклад, «Контраст кордону» (Edge Contrast) і «Частота» (Frequency).

Виділивши об'єкт за допомогою інструменту «Магнітне ласо», ви можете виконувати з ним будь-які дії:Наприклад, створити веселу компанію божих корівок:Удачи при роботі з Adobe Photoshop!

http://download-photoshop.ru/
Категорія: Уроки фотошоп | Додав: denis122 (15.04.2010)
Переглядів: 3667 | Теги: форми, об'єкти, фільтри, Уроки, фотошоп, виділення, інструменти, Photoshop | Рейтинг: 2.0/1
Copyright 100saitov © 2018