Сам собі адмін Середа, 17.10.2018, 15:19
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Уроки фотошоп [5]
Зібрані уроки по фотошопу з інших сайтів
Опис фотошопу [4]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1108

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Фотошоп » Уроки фотошоп

Фотошоп. Малюємо у фотошоп. Урок №5
• Урок № 5 - Ефекти шару
У Adobe Photoshop існує досить велика кількість спеціальних ефектів, які можна застосувати до шарів, в тому числі і до Текстові шару. Ефект шару впливає на всі непрозорі точки шару, його в будь-який момент можна включити або вимкнути. При додаванні, зміну або видалення пікселів з шару ефект оновлюється. Поєднання одного або декількох ефектів дає стиль шару.

Щоб застосувати або відредагувати ефекти, потрібно викликати діалогове вікно «Стиль шару» (Layer Style). Робиться це послідовністю команд меню: Шари> Стиль шару> Параметри накладання. Діалогове вікно має такий вигляд:
Ще один спосіб застосування ефектів - виклик спливаючого меню «Додати стиль шару». Для відображення цього меню, натисніть відповідну кнопку внизу у вікні роботи з шарами:Якщо поруч з елементом меню стоїть галочка, значить, цей ефект до активного шару вже застосований. Також застосовані ефекти відображаються у вигляді списку на палітрі шарів під відповідним елементом шару. До фону зображення ефекти застосувати не можна.

Для застосування ефекту клікніть двічі за назвою шару, в діалоговому вікні «Стиль шару» виберіть ефект і встановіть його параметри. При бажанні до одного шару можна застосувати кілька ефектів. Щоб попередньо переглянути результат у вікні зображення, потрібно встановити прапорець «Попередній перегляд» (Preview).

Кожен шар, до якої були застосовані один або кілька ефектів, забезпечений особливої піктограмою. Натиснувши на стрілці, розташованій поруч із позначкою, ви побачите весь список ефектів, які застосовані до даного шару. Якщо поруч з назвою ефекту є піктограма у вигляді ока, значить, даний ефект відображається. При приховування ефекту піктограма відсутня:Щоб редагувати вже існуючий ефект шару або додати ще один, досить двічі кликнути за назвою ефекту в списку. Ще один варіант - викликати спливаюче меню «Додати стиль шару» і вибрати ефект.

Ефекти можна копіювати з одного шару в іншій. Для цього потрібно вибрати шар, що містить цікавлять вас ефекти, і скористатися командами Шари> Стиль шару> Копіювати стиль шару (Layer> Layer Style> Copy Layer Style). Після цього виберіть інший шар, а потім виконайте команди Шари> Стиль шару> Вставити стиль шару (Layer> Layer Style> Paste Layer Style). Можна поступити і по-іншому: перетягнути назву потрібного ефекту з переліку ефектів шару на ім'я іншої шару або ж на його панель ефектів. Щоб скопіювати кілька ефектів відразу, перетягніть панель ефектів шару на ім'я або панель ефектів того шару, до якого ви хочете застосувати вибрані ефекти.

Якщо вам потрібно збільшити швидкодію програми, можна приховати всі ефекти для всіх шарів. Для цього потрібно виконати послідовність команд Шари> Стиль шару> Сховати всі ефекти. При цьому в тому ж меню з'явиться команда «Показати всі ефекти». Щоб очистити всі ефекти активного шару, в меню Шари> Стиль шару виберіть команду «Очистити стиль шару».

http://download-photoshop.ru/
Категорія: Уроки фотошоп | Додав: denis122 (15.04.2010)
Переглядів: 2984 | Теги: Photoshop, фотошоп, шару, Уроки, накладання, малюємо., відредагувати, стилі, ефекти | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2018