Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 19:27
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Спілкування [4]
Інтернет [3]
Програми [16]
Оптимізація Віндовс [4]
Файли і папки [5]
Запис / Скачування [8]
Обладнання [4]
Введення. Початок [7]
Відео уроки [0]
Excel [11]
Мережа [4]
Адміністрування [1]
Ремонт [9]
Захист [0]
Різне [7]
Встановлення програм [1]
Закачки [0]
Переустановка Windows [11]
Фотошоп [9]
BIOS [4]
Все про біос
Електронні гроші [6]
Безпека [9]
Основи ПК [6]
Електронна пошта [1]
1С програмування [0]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Обладнання

Як вибрати принтер
       Поставивши папір в принтер і відправивши сторінку на друк, принтер друкує. Проте варто врахувати що при цьому йде витрати фарби в принтері і з часом все зношується... Вибрати принтер допоможе певний підхід. При розгляді якоїсь моделі звертайте увагу не лише на праметри якості друку але й на вартість обслуговування. Справедливим буде питання: чому саме так. Напевно вже нема таких принтерів, якіб друкували аби як. Можуть виникати проблеми з драйверами, підключенням але з якістю друку - майже ніколи. Проте заправка картріджів і їх термін придатності є важливим фактором. Саме тому першу чергу варто звернути свою увагу саме на те, скільки коштує заправка принтеру.


Вибрати принтер за критерієм вартості заправки
       Струменеві принтери можуть бути недорогими проте заправка картриджів може перевищити ваші сподівання (вони дорогі). Обовязково перевірте яка вартість заправки і на яку кількість сторінок розрахований картридж. Як тільки ви з'ясуєте, скільки сторінок буде друкуватися на місяць, ви можете визначити вартість самого принтера плюс чорнило протягом року. Важливо дізнатися які документи переважно ви будете видруковувати. Це може бути конкретний колір. Наприклад ви плануєте роздруковувати якісь грамоти синього кольору в такому випадку дізнайтесь скільки коштуватиме синя фарба.
Щоправда, можна значно заощадити на вартості друку кожної сторінки, купуючи неоригінальні чорнила і тонер. У випадку коли для вас якість друку є пріоритетною, використання неоригінальних чорнил є ризикованою справою. Наприклад, з огляду на температурний режим принтера, неоригінальний тонер може негативно «співпрацювати» з папером. Результатом може бути розмитий друк символів  і сіра смуга впоперек сторінки. Проте, це у пипадку, якщо якість є критичним фактором і ні в якому разі не може хромати.

       Стосовно заправки лазерних принтерів. Така заправка дешевша ніж в струменевих.

       Кольорові лазерні принтери. Зверніть увагу на високу вартість картриджів при купівлі тонера для кольорових лазерних принтерів. Тобто не сама заправка а вартість картріджу є високою.

Друк
       Фотодрук. Більшість кольорових струменевих принтерів може друкувати фотографії якість яких наближається до рівня професійної фотолабораторії. Якщо ви плануєте використовувати ваш принтер в першу чергу для друку фотографій, шукайте моделі, які спеціалізуються на такому типу друку.
Якщо ви друкуєте багато текстових документів, подумайте про купівлю недорогого монохромного або лазерного принтера. Ці принтери забезпечують чудову якість тексту в порівнянні з струменевими принтерами.
       Але якщо вам потрібен принтер для друку текстових документів і для друку фотографій, можливо є зміст в купівлі двох принтерів: якісного струменевого принтеру і зовсім не дорогого лазерного. Це суттєво заощадить ваші кошти на заправках. Струменевий принтер може бути вживаним...

Резюме
       Струменевий проти Лазерного кольору. Картріджі до кольорового лазерного принтера з тонером є найдорожчими з усіх, але їх віддача набагато вища ніж струменевих. А це в довгостроковій перспективі робить  кольоровий лазерний тонер дешевше.
       Вартість кольору. Якщо ви будете роздруковувати не багато сторінок з текстом і ви схильні вибрати кольоровий струменевий принтер через можливість друкувати в кольорі, пам’ятайте, що дешева вартість пристрою вимагатиме багато коштів на заправку картриджів.

Вибір принтера за типом

       Розгляньмо специфікацію трьох найбільш популярних типів принтерів: струменеві принтери, монохромні лазерні принтери та кольорові лазерні принтери і виберемо з цих один, який буде підходити під ваші потреби якнайкраще.

Струменеві принтери

 

       Повільний, але найдоступніший тип принтерів. Більшість струменевих принтерів пропонують розподільчу здатність роздруку до 4800 х 1200 точок на дюйм, що робить їх придатними для друку високоякісної графіки та фотографій, проте як правило, вони повільніші ніж монохромний або кольоровий лазерний принтер.
Струменеві принтери це недорогі принтери для  домашніх користувачів, студентів, або тих, для кого не важлива якість символів в тексті. Вартість струменевого принтеру дешева не з огляду на технологію, а тому що заміна чорнильних картриджів є дорогим. Виробники принтерів використовують маркетинговий хід, подібний до бритви: Ви можете купити велику бритву за дуже невеликі гроші, але ви часто міняєте леза за дорогу ціну.
       Згідно тестів проведених Рочестерського технологічного інституту від імені PC World, вартість сторінки тексту у струменевих принтерів варіювалася від 2,1 до 7,7 центів за сторінку. Вартість друку однієї сторінки кольорового графіку коливалася від 7,7 до 15,8 центів за сторінку. Для повнорозмірних фотопринтерів, загальна вартість (включаючи папір) на фото 10 х 15 коливалася від 46 до 97 центів.
       Отже багато виробників пропонують більш обємні картриджі за менші кошти. І навіть пропонують безперервну подачу чорнил на принтер, що робить собівартість роздруку сторінки ще більш дешевою. Але в такому випадку потрібно пам’ятати, що друкувати потрібно регулярно оскільки чорнило має властивість засихати.

Монохромні лазерні принтери

                            

       Вважається що ці принтери пропонують оптимальне співвідношення ціна, якість, дешевизна в обслуговуванні. Вони розповсюджені в світі і багато офісів використовують цей тип.  А домашні користувачі вибарають лазерний принтер на противагу струменевому, якщо вони друкують багато текстових документів. Ціни на монохромномні лазерні принтери впали до найнижчого рівня близько $ 150, що робить їх реальною альтернативою струменевим принтерам. За тіж гроші що і струменеві принтери, деякі монохромні лазерні принтери працюють швидше, забезпечують набагато кращу якість тексту, і менш дорогі в обслуговуванні, оскільки лазерні картриджі з тонером набагато дешевше, ніж струменеві картриджі.
       Вибрати швидкий принтер означає зупинитися на монохромному варіанті. Офісний варіант цього пристрою може майже в два рази швидше роздруковувати текст ніж домашній варіант такого типу.
       Також якість роздрукованого тексту хороша, оскільки передаються символи чітко і також добре роздруковуються відтінки. Як правило, максимальне розширення складає 1200 або на 1200 або 600 на 600 точок на дюйм. Але навіть ці досить скромні параметри для лазерів є достатні щоб друкувати чіткий текст і прості графіки з відтінками сірого.

Кольорові лазерні принтери.

  

       Насамперед ці принтери використовуються в офісах направлення в яких  друк: брошурЮ фотографій, кольорових графікві є першорядним завданням. Звичайно, якщо вам потрібен колір то струменевий притер якраз для вас. Проте лазерні принтери вже стають більш доступними по цінах. Хоча кольорові картриджі для лазерних принтерів є дорогі, проте якість друку на такому принтері дуже хороша, при чому на звичайному папері, і в майбутньому заправка картриджів буде оправдана через менший розхід в порівнянні з струменевими принтерами. Деякі лазерні пристрої вже друкують і на глянцевому папері, проте їм не дотягнути до рівня роздруку в порівнянні з струменевими.
       Швидкість друку також хороша. Друк кольорових зображень зазвичай триває довго, проте ці принтери дуже добре справляються з цією задачею. Якщо ви друкуєте багато кольорових графіків то цей принтер для вас.
       Максимальна розподільча здатність 400 на 1200 точок на дюйм або 2400 на 600 точок на дюйм. Але навіть ці досить скромні параметри для лазерів досить достатні для друку чіткого тексту і простого графіку з відтінками сірого.При копіюванні тексту посилання обовязкове
Категорія: Обладнання | Додав: denis122 (09.01.2012) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 4814 | Теги: як, принтер, вибрати | Рейтинг: 3.0/1
Copyright 100saitov © 2018