Сам собі адмін Субота, 20.04.2024, 07:43
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Урок №1 загальні положення [4]
Урок № 2 - загальні положення [2]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1114

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Основи ПК » Урок № 2 - загальні положення

Як не потрібно оптимізовувати і прискорювати Віндовс.
Як не порібно прискорювати і оптимізовувати Віндовс.

       Оптимізація віндовс потребує певних навичок і знать. Щоб правильно налаштувати систему обовязково потрібні певні знання і досвід. З плином часу користувач стає більш досвідченим і може визначати що є важливим і сам відчуває де він може щось змінювати. Проте ні в якому разі не потрібно робити незапланованих дій, які ви не взмозі контролювати. Разом з цим також не потрібно боятися, бо, як показує практика саме методом "народного тику" можна чогось навчитися. І правда також що лише маючи певний досвід ймовірність не наламати дров зменшується. Про який досвід йде мова? Про самий звичайний: спочатку ви не знаєте де знаходиться "Мой Компьютер". Та час йде і через певний термін ви маєте досвід користування певними програмами: офісними, для реєстру, відновлення інформації і т.д.. Саме такий досвід допомагає в критичній систуації.
       Чому взагалі говоримо про погану оптимізацію? Тому що стається так, що після «оптимізації», «чищення» і «прискорення» ваша система стає працювати неправильно. Може в деякі моменти давати збій. Тому давайте подивимося з чим не варто експериментувати в своїй ОС (операційній системі).


       Для так званого прискорення, а точніше оптимізації використовують всё і вся: клінери, бустери, твікери, оптимізатори, тощо. Звичайно що це не є погані програми. Просто цими програмами потрібно вміло користуватися, особливо коли діло доходить до того щоб почистити реєстр Windows. Тому нерідко  можна так «наоптимізовувати» систему (в мене самого таке було), що потім і в безпечному режимі ОС не завантажується. Ну, що ж, буває...

В чому конкретно можуть виникати проблеми:

Дефрагментація/ Перевірка дисків на помилки
Таку перевірку необхідно робити ну, раз на місяць. Робиться це спеціальними програмами. Така процедура триває деякий час. Тому можна піддатися неправильній спокусі і під час дефрагментації відмінити її. Таким чином можна спортити жорсткий диск.

Відновлення системи
В загалі то не дуже рекомендував би відключати цей параметр. Звичайно, якщо ви граєте в ігри, які використовують багато ресурсів тоді це має зміст. Але врахуйте що при пошкоджені системи, відновлення дасть можливість зробити так званий відкат системи і безболісно зробити останню вдалу загрузку віндовса.

Антивіруси.
Якщо ви використовуєте інтернет кожного дня, тоді і антивірус повинен кожного дня оновлюватися. Не потрібно відключати автоматичне оновлення антивірусу. Якщо ви щодня працюєте в інтернеті то знайте, що в середньому в ваш антивірус додається 250 записів щодня.
  
Системні служби.
Для виключення системних служб варто підходити свідомо. Не варто виключати ті служби, про роботу яких ви нічого не знаєте. Якщо ви знайшли десь опис того як відлючати системні служби, то просто пересвідчіться що ви відключатимете саме те що треба. Свого часу я так собі «навідключав», точніше наоптимізовував, що мережу було неможливо налагодити.... . Але одну пораду дам. Всеж таки якщо ви вирішили щось відключити але все ще сумніваєтесь то поставте параметр «Вручную».

Папка Temp
Дану папку треба регулярно підчищати. Наприклад СС клінером.

Автоматичне оновлення
Оновлення ОС є дуже корисним. Проте можете відключити цей параметр, щоправда, варто робити оновлення.
  
Імя користувача
Навіть русифікована версія ОС краще працює якщо імя облікового запису і користувача на латиниці, а не на кирилиці. Тобто пишемо всі імена (що стосується корисувачів) англійськими літерами. Навіть помічалося що коли імя користувача на кирилиці то деякі програми не коректно встановлюються. Ось так.


При копіюванні матеріалу - посилання обов'язкове.
Категорія: Урок № 2 - загальні положення | Додав: denis122 (04.05.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 1767 | Теги: правильно, пришвидшувати, комп'ютер, не, аптимізовувати, швидко., Прискорення, оптимізація, треба | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2024