Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 18:40
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Переустановка Windows

Програми які потрібно встановити після переустановки віндовс
Які програми потрібно встановлювати після того як був перевстановлений віндовс.


Щоб відповісти на це питання, потрібно знати які у вас є потреби. Скажімо, якщо ви користуєтеся графікою – тоді це будуть такі програми як фото шоп, корел, тощо. Звичайному користувачу, який використовує свій комп’ютер лише для комп’ютерних ігр – встановлення програм навпаки буде заважати, бо будуть використовуватися ресурси системи.
Для того щоб визначитися що ставити, потрібно знати які програми за що відповідають. Для того щоб вам було легше орієнтуватися ми, умовно, розіб’ємо програми на підгрупи:

Перші  програми «спрощувальні»:

СС Cleaner – це спеціальна програма, яка допоможе вам почистити реєстр і тримати ваш комп’ютер в чистоті. Це дуже корисно.

Uninstall tools – за допомогою неї можна видаляти програми з вашого комп’ютера так, що не залишатиметься і мокрого місця, що в свою чергу веде до безперебійної роботи системи віндовс.

XPT weaker – утиліта, яка за своїм призначенням допомагає спростити роботу віндовса - зняти все зайве: від непотрібного оформлення значків до різного роду відключення так званих, непотрібних функцій, або краще сказати функцій без яких можна обійтися і так. Не дуже складна в користуванні. Але якщо ви не сильно орієнтуєтеся в комп’ютері, в такому випадку, можливо, краще поки що не користуватися цією програмою.

O&O Defrag – програма для проведення дефрагментації.
Примітка: програм для проведення де фрагментації є багато. Ми лише рекомендуємо поставити таку програму. Головне щоб вона вас задовольняла, і ви знали як нею користуватися.

«Читальні» програми:

Foxit Reader – ця програма відкриває файли в форматі PDF. Корисно. Потрібна програма

WinDjView – програма відкриває файли у форматі «ДеЖаВю».  Потрібна програма.

Media Player Classic – програма, яка читає фільми. Дуже потрібна програма.
Примітка: звичайно, що ви, можливо, захочете поставити свою якусь утиліту для відтворення фільмів. Тут правила немає. Але не забудьте, засмічувати комп’ютер не потрібно. Таких кодека потрібно один два.

Winamp – програма, без якої просто не можливо (хоча я, особисто нею не користуюся).
Примітка: це не є правилом, що вінамп повинен бути на вашому комп’ютері. Якщо ви не інсталюєте жодної прогами для відтворення музики, тоді по замовчуванню буде використовуватися Windows Media Player. Її достатньо. Але скільки людей стільки і думок…

«Спеціальні»

Word – само собою, бо ця програма є призначена для друкування тексту. Варто поставити цю програму, бо комп’ютер не завжди використовується лише для ігр.

Excel – поставити варто по тій самі причині що і ворд. Програма призначена для створення таблиць.

WinRar – обов’язково. Дуже часто ми щось розархівовуємо, чи навпаки, створюємо архів. Тому вона потрібна.
Примітка: якщо вам не подобається «WinRar» можете спробувати «7zip». Це майже одне і теж.

Unlocker – для того, щоб розблоковувати файли, коли нам каже «файл может использоваться другим приложением» і через це ми не можемо щось видалити, чи перемістити кудась.

Daemon Tools – програма для створення віртуальних дисків. Може знадобитися.

«Обовязкові»

Антивірус – самі розумієте чому його потрібно інсталювати.

Skype або ICQ. Програми не дуже обов’язкові. Але напевно не потрібно забути поставити їх, якщо ми ними користуємося.

Torrent  - програма для скачування файлів. Потрібна якщо у вас в дома є інтернет. А якщо ви читаєте цю статтю, то очевидно що він в вас підключений.

«Не обо’вязкові»

Можливо можна поспорити з даним пунктом, але якщо ви не вузький комп’ютерний спеціаліст…, зараз самі все зрозумієте.

Everest – програма яка відображає параметри комп’ютера і його завантаженість. Потрібна, якщо ви знаєте де її застосувати.

Corel, Photo Shop, Snagit  – графічні програми. Ціль цих програм – працювати з відео, малюнками і тому подібним. Якщо вони вам потрібні, не забудьте поставити їх на ваш комп’ютер.

Opera, Mozilla – бровзери. Можливо вас влаштовує бровзер по замовчуванню «Internet Explorer», вле він влаштовує далеко не всіх.

Total Commander, Far Manager – назвемо це так, програми для легшого використання комп’ютера. Не всі вміють ними користуватися. А мали б…

Тому пам’ятаємо, що програми які потрібно встановити після переустановки віндовса потрібно вибирати відповідно до потреб і завдань які ви ставите перед собою і вашим комп’ютером.

Звичайно що список програм можна продовжувати. Але ці основні. Якщо ви користуєтеся іншими, будь ласка, тільки б вони вас влаштовували і ваша залізяка літала «як треба». Даний перелік є рекомендацією.При копіюванні матеріалу посилання обов'язкове.


Категорія: Переустановка Windows | Додав: denis122 (25.08.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 7036 | Теги: встановити, віндовс, після, Які, переустановки, Потрібно, програми | Рейтинг: 2.7/7
Copyright 100saitov © 2018