Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 18:52
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Причини збоїв

Система Windows почала повільно працювати.
Система Windows почала повільно працювати.

       Ще одним приводом для переустановки Windows може послужити те, що система почала працювати повільно. Але при цьому ніяких явних негараздів не спостерігається (видимі зависання, глюки), просто робота відбувається повільніше ніж це було на початку. Це пов'язано з тим, що додалося багато налаштувань, які система повинна постійно обробляти. При цьому, деякі з них дублюються – заважають один одному.
     Ще Windows може тормозити через те, що є велика кількість фонових процесів. Тобто дій і програм, які Windows повинна виконувати в фоновому режимі – постійно, на протязі усього часу роботи. Такі програми завантажуються при завантаженні  операційної системи Windows, і в більшості випадків ви їх не бачите, тобто користувач звичайними методами, зазвичай, виявити їх не може.
     Фонові процеси добавляються в систему при встановленні різних програмних продуктів. Зазвичай вони є корисними. Однак після видалення самої програми, фоновий процес створений ним лишається. З плином часу такі процеси накопичуються, і такі процеси перевантажують систему. Вирішити проблему можна шляхом:

-    Переустановкою Windows
-    Або можна зробити відкат системи назад, в більш стабільний стан. При цьому, система повністю відновить той стан, коли вона працювала коректно.
       Про недоліки і переваги можете ознайомитися тут: переустановка Windows і відкат системи.
Звичайно, що можна «відловити» непотрібні процеси, але це вимагає певних навичок. Зазвичай навіть спеціалісти надають перевагу переустановці Windows або відкату системи (відновлення стабільної роботи системи).
    Звичайно що переустановка Windows це може бути «остання інстанція», але перед тим як приймати рішення ви можете ознайомитися з наступними кроками, і відповідно провести наступні дії для покращення, прискорення роботи системи:

1. Видалити тимчасові файли і почистити реєстр.
2. Прибирати непотрібні ярлики і іконки з робочого столу.
3. Провести процес дефрагментації жорсткого диска.
4. Перевірити систему на наявність вірусів.

Продовжити

Категорія: Причини збоїв | Додав: denis122 (18.06.2010)
Переглядів: 1549 | Теги: почала, Windows, повільно, система, працювати. | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2018