Сам собі адмін Середа, 17.10.2018, 16:00
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Спілкування [4]
Інтернет [3]
Програми [16]
Оптимізація Віндовс [4]
Файли і папки [5]
Запис / Скачування [8]
Обладнання [4]
Введення. Початок [7]
Відео уроки [0]
Excel [11]
Мережа [4]
Адміністрування [1]
Ремонт [9]
Захист [0]
Різне [7]
Встановлення програм [1]
Закачки [0]
Переустановка Windows [11]
Фотошоп [9]
BIOS [4]
Все про біос
Електронні гроші [6]
Безпека [9]
Основи ПК [6]
Електронна пошта [1]
1С програмування [0]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1108

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Програми

Створити віртуальний диск. Як користуватися Daemon tools
Створити віртуальний диск. Як користуватися Daemon tools.

       Що це таке і з чим його «їдять». Розглянемо все на прикладі. Ви встановили якийсь програмний продукт (якась програма, чи гра наприклад). Тепер хочете запустити встановлений продукт. Але коли запускаєте, то вам видає повідомлення, що потрібний інсталяційний диск. Тобто виходить, що  все працюватиме лише з диском – так її запрограмували. А друг сказав що можна створити образ диску і все піде. А як це робити? Зараз ми зі всім цим розберемося.

       Є таке поняття як образ диску. Тобто спеціальними програмами копіюється вся інформація і архівується спеціальним чином. Такий архів зазвичай має розширення .ISO. наприклад: назва програми.iso. Вийти з цієї ситуації для нас не складе ніяких труднощів. Даймон тулс - спеціальна програма, яка з легкістю читає цей формат і сама створює віртуальний диск.

1.    Запустіть програму. На робочому столі з’явиться панелька в низу (як показано на малюнку). Власне це є запущена програма.2.   
Клікніть на стрілочці, як показано на малюнку (помаранчевому кружечку). Виберіть привід. Привід також є віртуальний.3.    Виберіть місце, де знаходиться ваш образ (очевидно що це буде папка з програмою, яку потрібно запустити).

Примітка: якщо ви не знаєте як виглядає образ диску, то це не має ніякого значення. Програма якою ми користуємося сама визначить чи може запустити файл. Головне зайти в папку, в якій знаходитиметься програмний продук. Якщо там буде образ, то ви обов’язково зможете його вибрати.4.    Виберіть образ і натисніть «Открыть».5.    Тепер образ є запущений (буде відображатися привід – і шлях розміщення образу). Програма буде вважати що інсталяційний диск є в дисководі.
Примітка 1 : ви можете побачити створений віртуальний диск.Можете впевнитися у цьому: зайді у «Мой компьютер». В нашому випадку відображається образ «Informatiсus» - це гра так називається.Примітка 2 : Таким самим чином ви зможете створити і другий віртуальний диск. Будуть запущені 2 віртуальні диски одночасно. Вони будуть відображатися в "Мой компютер"Як розмонтувати віртуальні диски?

Коли робота з програмою завершена потрібно очистити віртуальний привід. Це не обоязково робити, проте це правильно. Подібно як не обовязково закривати всі програми, щоб почати працювати з іншою програмою. Але віддача компютеру буде нижчою.
 
1.    Клікаєте по помаранчевому кружечку.2.    Вибираєте пункт «Размонтировать». Все тепер наші приводи знов чисті і готові до нових віртуальних перетворень.Як збільшити кількість приводів?


       Є спеціальна функція. Потрібно клікнути по значку – «установка количества приводов» - вибрати потрібну кількість. Дивіться малюнок.
Де подивитися які образи дисків використовувалися недавно?


       Клікніть по значку Daemon tools (див. малюнок). Вам видасть ось таке вікно. Там все написано. До речі, якщо ви бажаєте, то можете вибрати потрібний образ з цього списку використовуваних раніше образів. Для цього спочатку клікніть по приводу (1 раз клікнути), а після цього потрібний образ.


При копіюванні матеріалу посилання обовязкове
Категорія: Програми | Додав: denis122 (19.06.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 10889 | Теги: користуватися, tools, як, диск., створити, віртуальний, Daemon | Рейтинг: 4.0/3
Copyright 100saitov © 2018