Сам собі адмін Вівторок, 20.11.2018, 19:21
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Спілкування [4]
Інтернет [3]
Програми [16]
Оптимізація Віндовс [4]
Файли і папки [5]
Запис / Скачування [8]
Обладнання [4]
Введення. Початок [7]
Відео уроки [0]
Excel [11]
Мережа [4]
Адміністрування [1]
Ремонт [9]
Захист [0]
Різне [7]
Встановлення програм [1]
Закачки [0]
Переустановка Windows [11]
Фотошоп [9]
BIOS [4]
Все про біос
Електронні гроші [6]
Безпека [9]
Основи ПК [6]
Електронна пошта [1]
1С програмування [0]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1109

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Програми

Торрент. Як користуватися торрентом
Скачувати з інтернету через торрент. Як користуватися торрентом.

     Торрент  - це файлообмінна програма. За допомогою цієї програми досягаються дуже великі швидкості на скачування. Це відбувається за рахунок того, що всі ресурси користувачів, які качають один файл направлені на те, щоб отримати один єдиний файл. Але є одна особливість: коли ви скачуєте щось, то також віддаєте щось. Тобто інші користувачі скачують у вас також, і за рахунок цього відбувається розгін скачування.
     Припустімо що ви хочете скачати фільм через торрент. В такому випадку вам потрібно:

1.     відкрити торрент файл, який важить 30-60 Кб (ви можете також зберегти файл і  запустити його пізніше клікнувши по торрент файлу двічі).
Примітка: у вас вже має бути встановлений торрент клієнт, якщо ви хочете запустити торрент файл.

2.    Виберіть куди ви хочете зберегти файл, і натисніть «ОК».
Примітка: Якщо ви не виберете куди буде здійснено збереження, то по замовчуванню файл буде збережений в  «\Мои документы\Downloads\».3.    Все зроблено. Фільм почав скачуватися.Примітка: Спочатку швидкість скачування буде невисока. Потрібно щоб закачались перші блоки, і ви почали їх віддавати. Але це займе зовсім не багато часу.
Торрент містить багато файлів, як завантажити тільки один?


       При відкритті торрента в клієнті виводиться список що містяться в ньому файлів. Потрібно прибрати галочки навпроти тих, які ви не хочете качати. Потім почати завантаження вибраних.
       Якщо процес скачування торрент файлу вже розпочато (в даном прикладі клієнт uTorrent), то на нижній панелі торрент клієнта, є вкладка "Файли". Там клікніть по непотрібну частину правою кнопкою і виберіть з випавшого меню розділ "Не завантажувати". Повинні завантажити тільки ті, які ви залишили.


Термінологія
1. Анонс - звернення клієнта до торент трекера. При кожному анонсі клієнт передає на трекер дані про розмір завантаженого і відданого, a трекер віддає клієнту список IP адрес інших торрент клієнтів. Взаємодія між ними задається налаштуваннями клієнта і торент трекера.
2. Доступність - кількість повних копій торент, доступних для скачування .. Кожен роздає додає 1,0 до цього числа. Скачують додають доступність залежно від унікальних частин, яких немає в інших качають. Наприклад, якщо є один роздає і два скачують, що мають по 50% файлу (викачані частини однакові), то доступність дорівнює 1,50.
3. Сідер (роздає) - torent клієнт, який має повний файл і роздає його.
4. Лічер (скачують) - клієнт, у якого немає всіх частин, тобто що гойдає.
5. Бенкет (Учасник) - torent клієнт бере участь в роздачі і сполучений з іншими.
6. Роздача - передача торент файлу по мережі.
7. Рейтинг - Співвідношення кількості відданих даних до прийнятим.
Як збільшити швидкість скачування торент?
 
Збільшити швидкість можна наступними способами:
1. Часто скачуваний фільм містить торренти кількох файлів. Вибирайте з них той торрент, у якого більше сідерів; чим більше роздають, тим вище швидкість.
2. Якщо Ви тільки що поставили торренти на закачування, то просто почекайте 5-10 хвилин. Як правило, протягом цього часу швидкість збільшується в кілька разів.
3. Технологія торент побудована на обміні даними між учасниками. При цьому чим більше даних віддаєте Ви, тим охочіше інші учасники діляться з Вами. Тобто, для того, щоб підвищити швидкість скачування торент, треба більше віддавати. У програмі uTorrent можна виставити оптимальне значення швидкості роздачі, вибравши в меню Options, потім Speed Guide і виставивши параметри свого з'єднання.
4. Для досягнення нормальної швидкості Ваш торрент клієнт має приєднатися до 40-60 іншим користувачам. Тому на торент з невеликою кількістю сідерів / пірів наявність у Вашого комп'ютера зовнішнього IP-адреси і правильного налаштування брандмауера може дати істотну перевагу. Що саме і як потрібно налаштовувати, сильно залежить від Вашого інтернет-провайдера та обладнання.
Категорія: Програми | Додав: denis122 (19.06.2010)
Переглядів: 7968 | Теги: користуватися, як, торрентом, торрент. | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2018