Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:46
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Вірус/ Антивірус [7]
Електронні сервіси [2]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Безпека » Вірус/ Антивірус

Компютер тормозить і зависає
Чому комп’ютер почав тормозити.

       При роботі з компютером ми використовуємо особисті дані. А це може в свою чергу нести певну загрозу оскільки  дає чималий плюс хакерам, які пишуть віруси.
Цікаво що: щодня "випускають" понад 60 000 нових вірусів (дані станом на початок 2011 року).
Наслідок такої атаки: повільна робота комп’ютера.

Проблема: Повільне зєднання.

Причиною цього може бути проблеми з маршрутизацією.
Вирішення: потрібно перезавантажити браузер. Закрийте програму, а потім знову відкрийте браузер – це часто впливає на швидкість зєднання: вас перенаправить по іншому маршруту. Якщо покращень ви не помічаєте і комп’ютер зависає і далі то причина може бути також в самого провайдера або ж в тому, що доповнення не функціонують належним чином: несумісність.
 
Причина: комп’ютер тормозить через віруси.
Вирішення: закрийте всі програми з якими ви працюєте (особливо не забудьте про ті, які безпосередньо використовують інтернет для свого функціонування: аська, скайп, браузер тощо). Тепер запустіть диспетчер задач і подивіться на вкладку «сеть»: тиснемо  Ctrl + Alt + Delete  або правою по панелі задач, що знаходиться на робочому столі:Такий стан цієї вкладки говорить що трафік нерухомий. Це добре.Якщо на вкаладці відображається приблизно ось така скачкоподібна діаграма то швидше за все що тут активно діє вірус ТРОЯН:В такому випадку скористайтеся самою останньою версією антивірусу. Наприклад Касперський або Dr.Web


Проблема: Компютер говорить що заражений або повідомляє що погано захищений.

Вирішення: якщо таке повідомлення від «Центра обеспечения безопасности widows» – тоді це означає, що на вашому комп’ютері не встановлено жодної програми яка захищатиме операційну систему. Встановіть такого захисника.

Проблема: ви скачали антивірус, який кожних дві хвилини виявляє нові інфекції.

Вирішення: часто такий маркетинговій хід використовується компаніями для того, щоб залякати користувача і спонукати його купити дорогий і безкорисний програмний продукт, який ще може «допомогти» хакерам мати доступ до вашої інформації. Більшість антивірусів здатні розпізнавати такі програми і видалити їх.

Підсумок: як дізнатися що комп’ютер заражений?
1. Шкідливе ПО яке має ціль вкрасти особисту інформацію насправді важко виявити – не мандруйте по мережі в пошуках пригод. Шукайте щось конкретне і використовуйте перевірені сайти.
2. Підробні антивіруси навпаки можуть видавати себе тим, що постійно щось знаходять.
3. І пам’ятайте, що для великої кількості шкідкинів не потрібно ніяких дій від користувача – головне щоб ви зайшли в те місце, де є вірус.


При копіюванні матеріалу посилання обовязкове.
Категорія: Вірус/ Антивірус | Додав: denis122 (01.01.2012) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 1903 | Теги: Тормозить, Зависає, компютер., комп | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2019