Сам собі адмін П`ятниця, 26.04.2024, 01:29
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Уроки фотошоп [5]
Зібрані уроки по фотошопу з інших сайтів
Опис фотошопу [4]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1114

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Фотошоп » Уроки фотошоп

Фотошоп. Малюємо у фотошоп. Урок №3
• Урок № 3 - Режими накладення шарів. Частина III
Продовжимо розгляд режимів накладення шарів в Adobe Photoshop - їх у нашому списку залишилося рівно десять.

При використанні режиму «яскраве світло» (Vivid light) кольору зображення освітлюється або затемненими залежно від кольорів верхнього шару, у результаті чого створюється враження, що вихідному зображенню додані різні значення контрасту.

Лінійний світло (Linear light) затемнює нижній шар, якщо верхній шар темний, і освітлює нижчий, якщо верхній шар яскравий.

Дія режиму точкового світла (Pin light) засновано на переміщенні квітів на зображення залежно від того, темні або світлі кольори на активному шарі. Використовуючи цей режим, можна отримати різні результати.

При встановленні режиму жорсткого змішування (Hard Mix) виходить результат, схожий з режимом точкового світла. Зображення стає дуже яскравим, максимально контрастним:



Режим «різниця» (Difference) реверсірует кольору і тону вихідного зображення. Яскравість в даному випадку буде залежати від різниці пікселів взаємодіючих шарів. У результаті вихідне зображення кардинально змінюється:



Якщо вам потрібна більш м'яка версія попереднього режиму, скористайтеся режимом «виняток» (Exclusion). Тоді зображення буде менш контрастним, ніж при використанні режиму «різниця»:



Потрібні сильні ефекти? Вам підійде режим «колірний тон» (Hue), при встановленні якого кольору верхнього, активного шару змішуються з яскравістю і насиченістю нижчестоящого шару. Схоже дію у режиму «кольоровість» (Colour), щоправда, в цьому випадку від нижнього шару береться яскравість, а від верхнього - насиченість і колір.

Щоб змусити об'єкт на зображенні прийняти текстуру або колір іншого, використовується режим «насиченість» (Saturation). Дія цього режиму засновано на заміні рівнів насиченості нижчестоящого шару відповідними пікселями активного шару.

Дуже цікавий ефект дає режим «яскравість» (Luminosity) - за його встановлення від нижнього шару береться насиченість і колір, а яскравість залишається та ж, що і у активного шару. Наше зображення при встановленні цього режиму візьме вельми специфічний вигляд:



Щоб наочно побачити, які ефекти дає кожен з режимів, можна провести експеримент. Візьміть будь-який фото, додайте новий шар, який залийте різнокольоровим градієнта. По черзі випробуйте кожен з режимів накладення - так ви зможете порівняти ваші результати з визначеннями режимів. Отримавши власну думку про дію кожного з режимів накладення, при подальшій роботі з зображеннями вам вже не доведеться витрачати час на перебір всіх варіантів.

http://download-photoshop.ru
Категорія: Уроки фотошоп | Додав: denis122 (14.04.2010)
Переглядів: 2087 | Теги: Photoshop, уроки., фотошоп, яксраве, світло, режим, Освітлення, лінійне | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2024