Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:13
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Спілкування [4]
Інтернет [3]
Програми [16]
Оптимізація Віндовс [4]
Файли і папки [5]
Запис / Скачування [8]
Обладнання [4]
Введення. Початок [7]
Відео уроки [0]
Excel [11]
Мережа [4]
Адміністрування [1]
Ремонт [9]
Захист [0]
Різне [7]
Встановлення програм [1]
Закачки [0]
Переустановка Windows [11]
Фотошоп [9]
BIOS [4]
Все про біос
Електронні гроші [6]
Безпека [9]
Основи ПК [6]
Електронна пошта [1]
1С програмування [0]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мережа

Загальні відомості про локальні мережі.
Локальні мережі. Що це таке, і з чим його їдять.

Локальна мережа
- це система, що дозволяє всім підключеним до неї комп'ютерам - вузлів або робочих станцій - обмінюватися даними, а також спільно використовувати різні апаратні і програмні ресурси.
Апаратні ресурси: принтери, сканери, ксерокси і т.д.
Програмні ресурси: програми, які поміщаються в мережі.

Сьогодні використовується кілька варіантів підключення локальної мережі до Інтернету. Ось основні з них:

-    Безпосередній доступ до Інтернету. Цей доступ несе в собі використання найповнішого спектру послуг глобальної мережі. Локальна мережа, що має безпосередній доступ до лінії, може користуватися мережею (інтернет) постійно, тобто цілу добу і в безперервному режимі. Інтернет - це мережа, що складається з безлічі локальних мереж. Ось безпосередній  доступ - це і є фактично пряме підключення локальної мережі до складу Інтернету через високошвидкісну магістраль передачі даних за допомогою відповідного мережевого обладнання.-    Комутований доступ є найбільш поширеним у нашій країні. Це вид доступу до локальної мережі  Інтернету по комутованих телефонних чи виділеним лініям за допомогою модему. Незважаючи на відносно невисоку швидкість з'єднання комутований доступ (Dial-Up Access) не вимагає значних фінансових витрат на оренду лінії зв'язку або закупівлю  дорогого обладнання. Саме тому він найбільш популярний при підключенні до Інтернету у домашніх і малих корпоративних мережах. Простіше: ваш комп’ютер через спеціальний пристрій (модем) підключений до мережі. А відповідні налаштування на вашому комп’ютері і пристрої дають можливість користуватися цією мережею.-    Доступ за технологією «coax at a home». Технологія «coax at a home» це отримання доступу до Інтернету з використанням каналів кабельної телевізійної мережі. Така структура виглядає так: стандартне обладнання кабельного телебачення підключається до головного модему, і далі через маршрутизатор - до високошвидкісного каналу Інтернету. Після цього абоненту достатньо лише встановити на своєму комп'ютері будь-яку мережну карту, яка підтримує стандарт 10Base-T, з'єднавши її з клієнтським кабельним модемом, а той, у свою чергу, підключити до розташованого в квартирі антенному виходу, - і комп'ютер з’являється в Мережі.       Фахівцями підраховано, що потужність процесорів сучасних ПК подвоюється кожних  18 місяців, відповідно, зростає і трафік, який передається по лініях комп'ютерних комунікацій (трафіком називається загальний сумарний потік інформації через один мережевий комп'ютер).
       Тому еволюція мережевих стандартів зазнає зміни. Постійно йде боротьба за нарощування швидкості передачі даних.Саме тому на програмному рівні постійно йдуть покращення технології прийому і передачі даних. Наприклад: тепер користувач стає не тільки «прийомщиком» чи «передатчиком» даних. Технологія
Microsoft.NET демонструє перш за все
проект орієнтований на електронну комерцію і створення багатофункціональних мережевих служб, а також на надання користувачу більш широкого спектра можливостей в Інтернеті.  Перспективи використання Microsoft.NET вельми широкі. Наприклад, отримавши з інтернет магазину файл, що містить рахунок за замовлений товар, користувач відразу зможе імпортувати його в програму бухгалтерського обліку і включити до податкової звітності; завантаживши з Інтернету останній курс валют, він отримає можливість відредагувати її в Word або Excel без збереження в проміжному форматі.
       Також нові стандарти диктують самі виробники апаратного забезпечення. Технологія Plug & Play, що дозволяє швидко підключати та налаштовувати в операційній системі нові периферійні пристрої, вже добре знайома користувачам Windows. Universal Plug & Play дає можливість підключати до вашого комп'ютера пристрої, які фактично розташовані на віддаленому мережевому комп'ютері, але ви можете користуватися ними так, наче вони працюють на вашому комп’ютері.


Автор тексту: Мєнухов Денис
Посилання при копіюванні обовязкове.

Категорія: Мережа | Додав: denis122 (26.12.2011) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 3342 | Теги: мережа., мережі, таке, локальну, відомості, Загальні, мережу, що, про | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2019