Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:45
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Урок №1 загальні положення [4]
Урок № 2 - загальні положення [2]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Основи ПК » Урок №1 загальні положення

Що таке робочий стіл в комп'ютера
Що таке робочий стіл


     Якщо сказати просто, робочий стіл це те, що ви бачите, коли завантажується віндовс. На самому робочому столі є ярлики, файли, папки, корзина тощо. Також можна поміняти малюнок робочого столу. Іншими словами нас цікавить не сам робочий стіл, а те, що на ньому є. Зазвичай коли люди говорять про робочий стіл, то мають на увазі те, що на ньому знаходиться.  Наприклад: в мене на робочому столі папка. Тобто не сам робочий стіл нас цікавить, але те що він може вмістити. Отже пам’ятаємо, що робочий стіл це те, що ви бачите найперше, коли система завантажена.  Розглянемо також деякі "особливості", які ви можете знайти на робочому столі.

Ярлик «Мой компьютер»

Даний ярлик це свого роду двері в ваш комп’ютер. Це є відправна точка, з якої ви можете зайти на диски С і D які встановлені пристрої для зчитування інформації.

Наприклад: ДВД привід чи 3,5 дюймовий «флопік» (для дискет).

Корзина

З корзиною все зрозуміло – це є те місце, де зберігаються файли, які ви видалили з компютера, але які ще не є остаточно видалені. До речі, саме по цій причині потрібно час від часу робити очищення корзини. Файли з корзини можна відновити. Відновити можна навіть коли ви їх видалили з комп’ютера, але для цього використовують спеціальні програми.

Ярлики

Ярлик це є лише двері для запускання програми. Тобто ярлик це не є сама програма, а лише засіб для того, щоб її запустити. Це дуже зручно, коли ви користуєтеся багатьма програмами, і для кожної створюєте ярлик, яким і запускаєте програму. Не плутати ярлик з папкою

Файли

Файли це носії інформації. Файли бувають багатьох видів. Види файлів записуються розширенням (в кінці назви після крапки). Це розширення, або формат, можна побачити клікнувши правою кнопкою по файлу.

Панель задач
Панель задач зазвичай знаходиться знизу (місце розташування можна налаштувати). Вона складається з кнопки пуск, дати і часу і також інших параметрів. Все залежить від самого налаштування самої панелі.


Авто статті: Мєнухов Денис
При копіюванні тексту посилання обов'язкове

Категорія: Урок №1 загальні положення | Додав: denis122 (10.09.2010) | Автор: Менухов Денис
Переглядів: 7674 | Теги: комп'ютері, стіл, Робочий, таке, комп'ютера, що | Рейтинг: 4.0/3
Copyright 100saitov © 2019