Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:19
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Урок №1 загальні положення [4]
Урок № 2 - загальні положення [2]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Основи ПК » Урок № 2 - загальні положення

Мій комп'ютер
Мій комп'ютер


       Працюючи з комп’ютером ви здобуваєте досвід. З часом ви звикаєте до розташування кнопок. У вас навіть є алгоритм дій, який ви проробляєте коли запускаєте програми. Наприклад на робочому столі можуть знаходитися папки в які ви посортували ярлики програм. Також все може бути посортовано на диску «д». Якби там було, вам стане в пригоді ярлик мій комп’ютер. Користувачі використовують його дуже часто, наприклад,  для того, щоб попасти на флешку, або зайти на диск.

       Даний ярлик ви знайдете в меню пуск. Цікаво що в операційній системі віндовс 7 він називається просто — компьютер. Містить доступ до різних елементів операційної системи — дає можливість швидко знаходити все необхідне. В ХР і сімці вони розташовані однаково: Пуск - мій компютер
       Зліва відображені елементи: мій компютер, бібліотека, вибране. Даний список є по замовчуванню. З цього меню ми можемо попасти в будь яку іншу папку системи.       Є можливість змінити відображення графічних файлів. Спеціальна функція яка називається "область попереднього перегляду” відображає в мініатюрі зображення. Тобто ви через меню мій компютер вибираєте фото — файл і відображення йде в правій частині.       Системні диски. Зазвичай їх є два. Але звичайно що може бути і більше. Диск "С” використовується для програм. Можна його назвати операційним диском. Не встановлюйте на нього ігри і не записуйте фільмів. Важливо знати, що робочий стіл компютера це також диск "С”, тому не зберігайте на ньому зайвих файлів. Якщо ви вставите в системний блок флешку, вона буде відображатись подібно до диску "С” або "D”.       "Свойства системы”. Показує параметри операційної системи, а саме її тип, версію тощо. Можна також побачити деякі відомості про начинку компютера: тип процесора, його швидкість, обєм оперативної памяті тощо. Зверніть увагу, що є доступ до інших системних налаштувань, таких як "Диспетчер устройств” або "Дополнительные параметры системы”.       Також ви можете дуже просто видаляти програми. Є вмонтована функція "Удалить или изменить программу”. Знаходиться вона зверху вікна "Мой компютер”. Натиснувши її ви побачите перелік програм, з якими можна зробити маніпуляції по видаленню.       Цікаво, що в операційній системі Віндовс 7 багато уваги приділено зовнішньому оформленню. Тому є широкі можливості в плані різноманітного представлення різних елементів. В нашому випадку можна змінити розміри значків локальних дисків.

Що робити, якщо зник значок мій компютер.


       Ярлик МК являється звичайним елементом, який при бажанні можна прибрати з робочого столу. Просто видаліть його. Якщо він зник, але ви хочете його повернути потрібно в меню пуск натиснути правою кнопкою по даному ярлику і вибрати - відобразити


       Як ми побачили цей інструмент дуже корисний, містить багато функцій навігації, налаштувань вигляду і т.п. Нехай це спростить вашу роботу і зекономить ваші нерви і час.

Категорія: Урок № 2 - загальні положення | Додав: denis122 (11.04.2012) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 3579 | Теги: комп'ютер, Мій | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2019