Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:15
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Переустановка Windows

Як в BIOS встановити початкову загрузку з CD ROM. Зробити стартування комп'ютера з CD ROM
Як в BIOS встановити початкову загрузку з CD ROM.

Для того щоб  зробити початкове завантаження з диску – потрібно зайти в Bios, і зробити відповідні настроювання. Щоб зайти в біос натисніть «delete», коли ваш комп’ютер буде завантажуватися. Тобто як тільки ви натиснули кнопку на системному блоці щоб включити компютер одразу натискате клавішу. Тисніть доти, доки перед вами не відкриється вікно синього кольору. Це і є Bios. Він може бути різних версій тому оболонка (розташування меню) може відрізнятися.Зазар змінимо опції загрузки вашого ПК.
Примітка: коли завантажується компютер, він зчитує інформацію з носія: жорсткого диску, звичайного диску, флешки, дискети тощо.

1.    Так виглядає меню Bios. Вибираємо вкладку Advanced2.    Далі Advanced BIOS Features.3.    Нас цікавить лише одна строчка. Це є First Boot Device (стартувати з ...). Де показано стрілочкою, має бути написано CD-ROM (Або DVD-ROM). Примітка: В нашому випадку стоїть Floppy - стартування з считувача дискет.4.   Тепер вийдіть з BIOS натиснувши F10. В вікні яке вам відкриється, потрібно буде підтвердити зміни. Просто натисніть клавішу Y (YES).
Тепер комп’ютер повинен перезагрузитися, і завантажитися з сд приводу.Ми вирішили показати таку ж саму процедуру на прикладі іншої версії біоса.
Як ви бачите перед нами інше меню BIOS. Зробимо, щоб комп’ютер завантажувався з CD приводу:

1.    Зайдіть в BIOS, натиснувши «delete» (коли почне завантажуватися комп’ютер – тиснути доки не зайдете в BIOS) і виберіть вкладку Boot.2.   Потрібно, щоб навпроти першого пункту "1. Atapi CD-ROM" було написано CD-ROM чи DVD-ROM. Якщо CD-ROM чи DVD-ROM буде написано напроти 2-го чи 3-го пункту, то ви можете «піднятися» до 1-го пункту натиснувши «+».
3. Вийдіть з біоса настиснувши "F10" і потім "Y" (Yes)При копіюванні матеріалу - посилання обов'язкове.

Категорія: Переустановка Windows | Додав: denis122 (07.05.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 15872 | Теги: ROM., початкову, стартування, комп'ютера, як, BIOS, встановити, загрузку, cd, Зробити | Рейтинг: 2.6/17
Copyright 100saitov © 2019