Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 09:08
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Переустановка Windows

Перевстановлення WindowsXP. Як поміняти віндовс.
Як перевстановити віндовс

     Важливо!!! Випускаються різні версії операційної системи. Кожа версія містить свої особливості. Проте завжди є основні кроки, які необхідно робити без виключення: форматування диску "С", встановлення ОС лише на диск "С" (звичайно, що можна встановити і на інший диск, проте краще, якщо це буде диск "С"), інсталяція всіх додаткових компонентів (відбувається автоматично), налаштування імені компютера, дати і часу.
      Також процес встановлення не є швидкий. Не вважайте, що ваш компютер завис, якщо побачите довге копіювання якоїсь компоненти. Ні в якому разі не перезавантажуйте комп'ютер під час процесу інсталяції програми.

1.    Вставте диск з віндовсом в дисковід. Нам потрібно щоб диск з ОС загрузився при старті комп’ютера. Це означає що першим запуститься не жорсткий диск, а CD привід на якому є інсталяційна програма.2.  
Коли диск з ОС загрузиться, то вам буде запропоновано різні пункти. Нас цікавить пункт «Установка Windows XP». Виберіть, будь ласка, цей пункт.3.   
Тепер нам потрібно трошки почекати доки необхідні файли будуть копіюватися. Ось так виглядатиме цей процес. З низу буде писати що саме завантажується в оперативну память.
4.    Тепер обираємо місце куди буде встановлюватися
Windows XP. Вибирайте диск "С": раздел [NTFS] - як показано на малюнку.
Примітка: не експериментуйте і не встановлюйте ОС на диск D.5.   
Виберіть дію «Форматировать раздел в системе NTFS» ("NTFS" - файлова система. Виберіть той "раздел", який в вас буде по замовчуванню. В нашому випадку це "NTFS"). Форматування означає, що всі дані, які знаходяться на диску «С» будуть стерті. Дана дія є звичайним процесом. Натисніть «Enter».6.  
Тепер вам потрібно підтвердити цю дію. Натисніть «F» (Format - форматування).7.    Йде
процес форматування.8.   
Процес копіювання файлів на диск "С". Відбувається автоматично натискати нічого не потрібно.9.   
Тепер ваш комп’ютер перезавантажився. Вам знов пропонують вибрати дію, як було на початку.Тепер вибираємо пункт «Загрузка с диска С».10.    З
апропонується поставити драйвер – тисніть «ОК».11.   
Тут ви можете налаштувати язикову панель. Можна налаштувати потрібну для нас мову. Наприклад українську.12.   
Коли вам запропонують ввести «полное имя или название организации», пишіть англійськими літерами. Не має значення що ви напишите.13.   
Наступний пункт – це створення паролю. Ви можете задати будь який пароль на «учётную запись» адміністратора. Краще якщо це буде просто 1234 (для домашнього комп'ютера, напевно, немає потреби обирати складні паролі). Можете і не встановлювати пароль взагалі.14.   
Налаштування годинника. Не забудьте вибрати ваш часовий пояс. Якщо ви живете на Україні, тоді шукайте той пояс де є вказаний КИЇВ.15.   
Далі просто натискаєте «далее», коли вам запропонують вибрати «обычные параметры».16.   
Введіть ім'я учётной записи. Просто в  пункті «Имя вашей учётной записи» напишіть наприклад admin.
Примітка: Не пишіть українськими чи іншими літерами. Часто початківці роблять таку помилку, коли називають комп'ютер кирилицею, а не латиницею. Важливо використовувати в створенні нових "учётных записей" і при називанні комп'ютера тільки латиницю (англійська мова). Тоді система працюватиме коректно.17.    
Наступний пункт дуже довгий. Це є особливий етап при встановленні нашої ОС. Будуть копіюватися такі програми, як Net Framework 3.5, Direct X, і т.д.. Процес може зайняти більше 20 хвилин.18.   Процес
встановлення цих програм. Зеленими галочками відмічаються встановлені компоненти.19.    Зразу після завершення інсталяції завантажиться Windiws. Перед вами буде новий робочий стіл. Тепер вашим завданням є ніщо інше як дочекатися автоматичного перезавантаження системи і встановлювати ті програми, які потрібні для вашої роботи.


Перед тим як поміняти віндовс ознайомтесь також з цією інструкцією по збереженню резервних копій драйверів:
як робити резервні копії драйверівПри копіюванні матеріалу - посилання обов'язкове.
Категорія: Переустановка Windows | Додав: denis122 (10.05.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 30528 | Теги: Windоws, Windows., як, переустановка, Віндовс., перевстановити, перевстановлення | Рейтинг: 4.5/22
Copyright 100saitov © 2019