Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:13
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Переустановка Windows

Переустановка Windows7. Як поміняти віндовс.
Переустановка Windows7

       Зображення в статті завантажується не швидко. Тому якщо потрібно, будь ласка, почекайте. Ми вирішили не вирізати важливий наочний матеріал.

       Windows7 – це нова операційна система (2010 рік). Зауважимо зразу, що не всі старі програми які добре працювали на ХР коректно працювали на сімці. Тож потрібно було скачувати самі останні версії програм. Але таких виявилося не дуже багато. Напевно буде корисно оновити свій програмний парк. 
       Цікаво, що поміняти Windows7 можна всього від 15 до 30 хвилин (звичайно, що цей параметр буде залежати від потужності компютера).


       Щоб перевстановити систему нам знадобиться сам диск з
Windows7. Вставте його в дисковід і перезавантажте компютер. Важливо, щоб ви загрузилися саме з диску. Якщо у вас це не получається це означає, що потрібно зробити деякі нескладні налаштування в Біосі

 
1.    Коли диск завантажиться, видасть ось таке вікно. Вам потрібно буде натиснути Enter.2.    Процес завантаження в оперативну память. Нічого тиснути не потрібно.3.    Тепер розпочнемо робити деякі налаштування.
Виберіть, будь ласка, мову, яка буде Windows, формат часу і розкладку клавіатури. Коли все буде налагоджено, натисніть «Далее».
4.    Тепер натисніть «Установить» і перевстановлення Windows почнеться.
Це вікно умов ліцензійної угоди. Для продовження процесу потрібно погодитися з нею потім тисніть «Далее».

5.    Виберіть «полная версия».
Примітка: на жаль фото з даним пунктом відсутнє.6.    «Настнойка диска». Відображаються дані про жорсткі диски: назви і обєм памяті. Тиснемо "Далее"
Примітка: нас не цікавитиме перерозбивка дисків тому ми не зупинятимемось на цьому пункті.Тепер  «форматировать» і «Далее».
7.    Коли ми натиснемо «далее» (тобто форматировать) – потрібно підтвердити що ми дійсно хочемо форматувати диск.
Що відбудеться під час форматування? Стирання всієї іонформації, яка знаходиться на диску "С". Диск "D" залишиться таким як був - неформатованим.8.    Форматування  завершено. В графі диск "С" повний розмір і вільне місце будуть однакові цифри. Це означає що весь простір є вільний і готовий до встановлення віндовсу на ПК.
Примітка: для цієї операційної системи (ОС) краще, якщо місце на диску "С" займатиме більше ніж 15 гігабайт. Мотивуємо це тим, що сучасні програми потребують більшого об'єму пам'яті як і сама ОС9.    Так виглядає процес встановлення Windows. Ви можете бачити на якому етапі перебуває процес. Зеленими галочками відмічені елементи, які вже є інстальовані.
Приміта: наскільки швидко все встановиться залежатиме як від процесора так і від привода в який вставлено диск з операційною системою.10.    Після інсталяції система сама перезавантажиться.11.    Після перезавантаження відбудеться процес, назвемо його, довстановлення необхідних компонентів (все проводиться також автоматично). Саме така послідовність потрібна, оскільки деякі компоненти потребують перезагрузки бо під час неї відбувається збереження налаштувань.12.    Введіть користувача і назву комп’ютера.
Примітка: використовуйте лише англійські букви.
Це потрібно для того, щоб система працювала коректно, без збоїв.
13.    Можете створити пароль.
Примітка: пароль потрібно внести двічі (2 рази).Також можете задати такий параметр, як нагадування паролю – на той випадок якщо ви забудете його (дивіться малюнок – потрібні пункти підкреслені).14.    Якщо в вас немає ключа продукту тоді просто тиснете «далее».


15.    Виберіть «использовать рекомендуемые параматры».17.    Налаштовуєте дату, час, часовий пояс. Тиснете «далее».18.    Налаштування мережі. Вибираємо «общественная сеть».
Зображення робочого стола говорить про те, що поміняти Windows вдалося без збоїв. Одразу після переустановки потрібно встановити дайвери і інші програми.

Висновки:

1. Процес зайняв приблизно 15-17 хвилин.
2. Більше часу зайняли ручні налаштування
3. Як завжди подобається те, що багато процесів автоматизовано.
4. Форматування є справою обовязковою, тому не забувайте її робити.
5. Не забудьте про драйвери. Рекомендуємо проглянути також ось цю статтю, яка може зекономити вам багато часу.При копіюванні статті посилання обовязкове.

Категорія: Переустановка Windows | Додав: denis122 (28.05.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 37689 | Теги: поміняти, Windows7, перевстановити, переустановка, Віндовс., як, як поміняти віндовс. | Рейтинг: 4.0/17
Copyright 100saitov © 2019