Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:15
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Причини збоїв

Папка Windows стала займати багато місця
Папка Windows стала займати багато місця

    Дана проблема найбільш близька для зрозуміння. З плином часу ставляться все нові і нові програми. Разом з цими програмами встановлюються допоміжні папки з бібліотеками, драйверами, і т.д. . Ці файли допомагають системі Windows працювати з встановленими програмами. Але при видаленні программ, ці файли залишаються – так на всяк випадок. Можливо вони ще й іншим програмам знадобляться.
    Такі допоміжні файли залишаються після видалення програми, і розробники не бачать нічого поганого в тому, що вони залишаються на комп’ютері після видалення програми для якої вони призначені. Однак це не є суттєво, якщо ви встановили одну, чи десять програм. Але якщо за рік ви встановлювали/ видаляли програми десятками, а то й сотнями, то таких маленьких файлів накопичується дуже багато і всі вони разом взяті, займатимуть дуже багато місця. Причому вони розміщаються в папці Windows, і вона може дуже сильно вирости.
    Виникає питання: «якщо ці файли після видалення залишаються, то чому б не взяти, і не видалити їх в ручну?». Взагалі то видалити можна, але як відрізнити чи це системний файл чи залишений – це може розрізнити лише спеціаліст. Причому цей спеціаліст повинен не лише їх відрізнити, але й зрозуміти, чи справді ці файли не потрібні. Бо можливо залишений файл використовується іншою програмою. Можливо це буде  один з сотні файлів, але після його видалення разом з іншими файлами програми можуть перестати працювати.
    Таким чином все це стає не дуже простим завданням. Тому в більшості випадків рекомендується переустановити Windows, і встановити потрібні на даний момент програми. Це буде набагато простіше і ефективніше.
    Але перш ніж приступати до переустановки, можете спробувати почистити папку Windows стандартними засобами (також ознайомтеся з цією статтею):
1.    Пуск – «Программы» - «Стандартные» - «Служебные»
 

2.    Виберіть пункт «очистка диска», і в діалоговому вікні виберіть диск «С» і натисніть ОК.3. Після того, як сканування буде проведене, буде вказаний список ймовірно непотрібних великих папок. Ознайомтеся з описом  до кожної з них. Навпроти кожної з них буде вказаний її розмір.Termopolary Internet Files – це є окремі файли з інтернет сторінок, які зберігаються з метою дещо пришвидшити перегляд сторінок. Справа в тому, що система, для більшої швидкості показу сторінок зберігає усі інтернет сторінки на жорсткому диску. Таким чином, частина сторінки завантажується з сайту, а частина з жорсткого диску. Завдяки цьому збільшується швидкість завантаження інтернет сторінки. Якщо сьогодні ви ще пам’ятаєте що ви дивилися, і що вчора ви дивилися, а пів року назад ви вже не пам’ятаєте що дивилися – то система все це пам’ятає.

Автономные WEB страницы. Коли ви додаєте будь який сайт в «избранное», то ви можете зробити автономний доступ до сторінок, тобто без підключення до інтернету. Як і з описаним вище, таких сторінок може накопичитися дуже багато. Якщо ж якась сторінка вам знадобиться, то ви можете знов завантажити її з інтернету.

Downloaded Program Files – це файли які тимчасово зберігаються на жорсткому диску (спеціальні файли програм ActiveX, Javа) які автоматично завантажуються з інтернету при перегляді певних інтернет сторінок. Відповідно, якщо ви не заходите на ці сторінки, то ці елементи вам і не потрібні. До речі, в загалі в цілях безпеки рекомендується відключати завантаження подібних елементів.
Файлы в Корзине – тут все зрозуміло. Це ті файли, які були поміщені в корзину, але які ще не були видалені.

Временные файлы – допоміжні файли, які створюють і використовують в роботі певні програми. Розміщаються подібні файли в папці ТЕМР, і зазвичай вони самі видаляються самі після закриття програми. Однак буває і таке, що програма забуває це зробити.

Примітка: Для нас важливими є перші три типи папок. Саме вони зберігаються в каталогах Windows (у відповідних підкаталогах) і збільшують розмір системної папки. Відповідно видаливши їх, ми зменшемо розмір папки.

Категорія: Причини збоїв | Додав: denis122 (18.06.2010)
Переглядів: 2206 | Теги: Багато, місця, займати, Windows, стала, папка | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2019