Сам собі адмін Вівторок, 20.08.2019, 08:15
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Переустановка Windows [6]
Причини збоїв [5]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Переустановка Windows » Причини збоїв

Система Windows не завантажується
Система Windows не завантажується.


     В даній статті є посилання на інші статті, які вам допоможуть.
Найбільшим критерієм, який може вас спонукувати переустановити Windows це те що система зовсім не завантажується. Дана неприємність може бути через те, що:

-    Пошкоджені важливі системні файли – файли які відповідають за роботу операційної системи Windows

-    Пошкоджений диск, чи збилася розмітка диску

    Якщо пошкоджені важливі файли то звичайно що можна попробувати знайти які саме файли потрібно відновити, але така процедура дуже трудоємна робота і вона вимагає також певної кваліфікації.  Та навіть коли ми будемо  знати що нам потрібно не завжди можна отримати потрібний результат.
    Якщо  ж пошкоджений диск, чи збилась розмітка жорсткого диску то в цьому випадку сама переустановка операційної системи проблему не вирішить. Справа в тому, що коли порушена розмітка жорсткого диску, тоді пошкодженими стають всі файли – тобто комп’ютер не може зрозуміти де який файл починається, і в загалі де який файл знаходиться. Власне в цьому і заклечається зміст «збилася розмітка». Вихід з цієї ситуації є – наново зробити розмітку жорсткого диску. Але при цьому вся інформація безповоротно зникне.
    Відрізнити уражені тільки системні файли від того, коли збилася розмітка жорсткого диску (чи коли пошкоджений жорсткий диск) дуже просто. Перевірку зручно зробити підключивши ваш комп’ютер до іншого комп’ютера (в якості жорсткого диску). При цьому якщо ви побачити замість послідовного переліку файлів якусь «абру - кадабру» - значить збилася розмітка.
    Отже, якщо вияснилося що у вас збилася розмітка, то потрібно просто відновити файли. Є спеціальні програми для цього, і інструкції як робити відновлення файлів. Дехто каже, що якщо у вас збилася розмітка диску, то файли які відновляться будуть займати 100-200 Кб. Особисто з таким не зтикався, тому коментувати не буду. Але відновити інформацію можна. Відновлювати самостійно не складно, та й подумайте – ну а що ви втрачаєте, якщо і так ніяких даних на вашому комп’ютері не буде видно :0).
    Якщо вам так «пощастило», що пошкоджені тільки системні файли (тобто вияснилося що всі файли є в порядку, але просто система не завантажується), варто розібратися що призвело до цього. Можливо живлення комп’ютера було вимкнено, і робота була завершена не коректно, чи вірус «втрутився». Якщо це був вірус, то немає ніякої гарантії, що і після переустановки Windows він не виведе  систему з ладу знов. Тому на всякий випадок після переустановки перевірте усі файли антивірусною програмою. Продовжити

Категорія: Причини збоїв | Додав: denis122 (17.06.2010)
Переглядів: 1736 | Теги: не, система, Windows, завантажується | Рейтинг: 0.0/0
Copyright 100saitov © 2019