Сам собі адмін Понеділок, 16.09.2019, 03:36
Доброго дня Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Спілкування [4]
Інтернет [3]
Програми [16]
Оптимізація Віндовс [4]
Файли і папки [5]
Запис / Скачування [8]
Обладнання [4]
Введення. Початок [7]
Відео уроки [0]
Excel [11]
Мережа [4]
Адміністрування [1]
Ремонт [9]
Захист [0]
Різне [7]
Встановлення програм [1]
Закачки [0]
Переустановка Windows [11]
Фотошоп [9]
BIOS [4]
Все про біос
Електронні гроші [6]
Безпека [9]
Основи ПК [6]
Електронна пошта [1]
1С програмування [0]

Пошук

Наше опитування
Бачите користь статей?
Всього відповідей: 1111

Додати в закладки

Реклама

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Програми

Відновлення даних
       Ентер натиснутий - до чого тепер страждання... . Випадково видалені файли можна відновити. Викристовують спеціальні програми для цієї процедури.
       Можливо ви з тих користувачів, яких цікавить як це можливо? Жорсткий диск складається з секторів. Вони умовно поділені. Операційна система при старті віндовса завантажується в оперативну память. Саме з цієї памяті ведеться робота системи. Проте це є тимчасова трималка інформації. Жорсткий диск записує все на постійно. Тому коли ви натискаєте "удалить" то по суті стираєте не сам файл а доступ до файлу. Щоб стерти файл остаточно і безповоротно потрібно також певних програмних "зусиль". Проте, якщо ви видалили доступ до файлу і довший час він вам був непотрібний, то може статися така ситуація, що на його місце був записаний інший файл. В такому випадку справи погані. Але оскільки повертати інформацію буде програма - то їй краще видно, що зникло а що ще можна воскресити.


       Важливо. Якщо вам потрібно "відтворити" життєво важливі файли ні в якому разі не працюйте за компютером де вони є. Операційна система постійно записує дані: в журнали реєстрації і тому подібне. Тому дані можуть затертися.

       Даною програмою ви зможете відновити дані, які ви, можливо, випадково стерли. Наприклад очистили корзину, або провели дефрагментацію. Щоправда слід зауважити, що не завжди буде можливо повернути втрачену інформацію. Все залежить від того, як давно ви видалили файли і скільки разів проводили форматування чи дефрагментацію.
Дану процедуру проведемо двома кроками. Перший - повернення файлів при умові що носій займає 4 гігабайти. Другий - обєм сканованого носія великий.


Крок1

1.    Запустіть програму. У відкрившомуся вікні DataRecovery виберіть: Аdvansed
Recovery2.    Виберіть носій, який буде підлягати відновленню. Ми вибираємо зовнішній пристрій - флешку.3.    Так виглядатиме процес сканування
4.    Зараз перед нами вікно, де потрібно вибирати дані, які ви хочете відновити. Вибрати потрібні файли можна галочкою, як показано на малюнку.
Врахуйте те, що назви файлів програма присвоює сама, тому відновити дані краще по ознаці формату. Наприклад якщо це мають бути фотографії вибирайте відповідний формат. Наприклад: png, jpg, тощо

5.    Зараз виберіть місце (папку) куди будуть зберігатися дані.
ВАЖЛИВО!!! це обовязково має бути інше місце, відмінним від того,  з якого ви відновлюєте файли.
В нашому випадку, оскільки ми відновлюємо дані на флешці, наш інший носій це бути жорсткий диск компютера. Тобто дані з флешки копіюватимуться на компютер.
Якщо жорсткий диск на компюетрі розбитий на розділи (зазвичай це диск С і диск D), то це також вважаються дві окремі накопичувальні одиниці. З одного диску ви можете повертаєте дані а на інший записуєте їх.
6.    Вказуємо шлях куди буде здійснено збереження.7.    Це вікно відображає всі налаштування які ми вибрали. Тиснете NEХT8.    Процес повернення втрачених файлів...9.    Відновлення даних з флешки закінчено, просто натисніть DONE.

Крок 2.

Другий варіант ми застосовуємо, якщо носій має дуже великий простір для сканування. В такому випадку збір інформації може зайняти не одну годину. Тому ви можете зберегти прогрес сканування. І наступного разу почати з того місця на якому закінчили.
Це зручно оскільки таке відновлення проводиться двома етапами.

Отже ви хочете зупинити роботу з програмою і продовжити іншим разом... При закритті програми вас запитає чи хочете ви зберегти звіт про «виконану роботу».


1.    Це вікно говорить про те, що такий звіт може бути створений. Тисніть «yes»2.    Потрібно вказати, куди саме буде здійснено збереження звіту про відновлення файлів.3.    Тепер коли ви вибрали потрібну папку – тисніть «ОК»При наступному запуску програми у вас буде можливість продовжити з того місця де ви закінчили.
Виберіть пункт Resume Recovery і ви почнете з того місця де закінчили.

Опис: EasyRecovery - Це дуже вигідний спосіб відновлення втрачених або недоступних даних.
Не у всіх випадках вам відразу необхідно звертатися до фахівця.

Програма EasyRecovery увібрала в себе багаторічний досвід компанії Ontrack і більше 125 тис. випадків відновлення даних. Використання програми дозволить вам самостійно відновити дані, використовуючи найостанніші технологій в цій області.
EasyRecovery дозволяє без особливих зусиль відновити дані на жорсткому диску, якщо Ви втратили їх внаслідок:

* Випадкового видалення,
* Атаки вірусів,
* Пошкодження через відключення або різких коливань напруги в електромережі,
* Помилок в програмі,
* Проблем при створенні розділів або завантаженні,
* Неправильного виключення комп'ютера,
* Пошкодження структури файлової системи,
* Форматування носія даних або застосування на ньому програми FDISK ...

На випадок втрати даних і неможливості завантажити систему EasyRecovery дозволяє створити аварійну дискету, завантажившись з якою можна буде відновити дані, перенісши їх на інший диск. Уміє відновлювати дані з DOS, Windows 3.x, 9x, Windows NT/2000/XP (NTFS), а також зберігаються на флоппі, Zip і Jazz-дискетах.
При копіюванні тексту посилання обовязкове.
Категорія: Програми | Додав: denis122 (17.05.2010) | Автор: Мєнухов Денис
Переглядів: 7715 | Теги: користуватися, даних., як, EasyRecovery, відновити, Відновлення, видалених, стертих, інформацію. | Рейтинг: 3.0/1
Copyright 100saitov © 2019